מחשוב ומסכי מגע

פתרונות מחשוב ותצוגה הכוללים פתרונות המוטמעים בתוך מוצרים של לקוחות (OEM) או משולבים כחלק ממערכת מחשוב לכל שימוש ועד לפתרון מחשוב עצמאי. הפתרונות כוללים מחשבים החל ממודולים לשילוב בתוך מערכת של הלקוח, דרך קופסאות מחשוב (PC) המשמשים כמחשב מרכזי ועד פתרון מלא של מחשב לוח (AIO) המשמש כמחשב עצמאי עם מסך מגע המופעל במערכת הפעלה WINDOWS או ANDROID. פתרונות התצוגה כוללים תצוגות בגדלים שונים החל מ"7 וכוללים פתרונות עם או ללא מסך מגע ובנוסף מגוון תצוגות במארז OPEN FRAME לשילוב בתוך מערכת
דברו איתנו

מסכי OEM

מסכי OEM משולבים בתוך מערכות של הלקוח כממשק משתמש המאפשר לתפעל את המכשיר ע"י המשתמש. חיבור היחידות בתוך המערכת מתבצע במספר אופנים כולל חיבור טורי המאפשר שליטה על היחידה באמצעות פקודות מובנות או בתקשורת HDMI המעבירה למסך רק וידאו.
כל היחידות כוללות מסך מגע מובנה התנגדותי או קיבולי ומסופקות בגדלים שונים

ATV329Q

מחשבים

פתרונות המחשוב מיועדים לפעול כמערכות מחשב עצמאיות או כחלק מוטמע בתוך מערכת של הלקוח. הפתרונות כוללים מודולים הכוללים פרוססורים לעבודה עם מערכות הפעלה WINDOWS או ANDROID  ומיועדים להיות חלק אינטגרלי ממוצר של לקוח.

פתרונות נוספים מסופקים ברמת קופסאות MINI PC המשתלבים ברמת אינטגרציה גבוהה יותר בתוך מערכת ומאפשרים שימוש ביחידה מוכנה לניהול מערכת גדולה.

בתוך הפתרונות במשפחה זו אנחנו מספקים פתרונות הממוקדים במערכות מולטימדיה וכוללים קופסאות מחשב-סטרימרים המבוססים על WINDOWS, ANDROID או CHROME הכוללים יכולות חישוב מהירות ובנוסף יציאות רבות של אותות וידאו ביציאות HDMI או יציאות וידאו דומו

מחשבים אלו כוללים תקשורת ETHERNET מובנית, תקשורת WIFI, ממשקי USB ומיועדים לעבודה מאומצת של 24/7 תוך שמירה על אמינות המערכת וביצועיה.
המחשבים מאפשרים חיבור VESA וכוללים אביזרים שונים כגון קוראי כרטיסים מגנטיים, קוראי בר-קוד ופתרונות דומים

מחשבי ALL IN ONE

פתרונות המחשוב כוללים פתרונות AIO המשלבים מחשב, תצוגה ומסך מגע ביחידה אחת. הפתרונות מסופקים בגדלים החל מ-"3.5 וכוללים פתרונות למערכות הפעלה ANDROID או למערכות מבוססות WINDOWS כאשר הפתרונות מיועדים לשימוש כחלק מוטמע במערכת (OEM) או כפתרון המשתלב בתוך מערכת מורכבת יותר וחיבור באמצעות תקשורת אתרנט.
מחשבים אלו כוללים תקשורת ETHERNET מובנית, תקשורת WIFI, ממשקי USB ומיועדים לעבודה מאומצת של 24/7 תוך שמירה על אמינות המערכת וביצועיה.
המחשבים מאפשרים חיבור VESA וכוללים אביזרים שונים כגון קוראי כרטיסים מגנטיים, קוראי בר-קוד ופתרונות דומים

מחשבי ALL IN ONE ליישומים מיוחדים

מגוון מחשבי AIO המציעים אפשרויות נוספות לשימוש ויישום כמערכות עצמאיות או כחלק ממערכת.
מחשבים ליישום בבקרת כניסה לבית או חצר יכללו מגוון של יציאות וכניסות(IO), תקשורת טורית RS232, RS485 או פונקציות נוספות המאפשרות חיבור כחלק ממערכת גדולה יותר.
פתרונות אחרים יכללו פונקציות מיוחדות כגון מדידת חום לאנשים בכניסה למפעלים,קניונים ובדיקת עמידתם בדרישות הסף. בנוסף יכללו מחשבים אלו יכולות דיווח על חריגות או איסוף נתונים ושמירת דוחות.
מחשבים אלו יפעלו גם ככל מחשב AIO סטנדרטי מעבר ליכולות המיוחדים שלהם

מסכי מגע

החברה מספקת מגוון מסכי מגע הכוללים מסך תצוגה ומסך מגע קיבולי המיועדים לשימושים שונים החל מיחידות שמיועדות לשימוש פנימי במערכות בקרה ותצוגה שונות דרך יחידות שמיועדות לשימוש בתנאים חיצוניים כולל עבודה בתנאי טמפרטורה קיצוניים ועבודה בגשם ואבק.

פתרונות נוספים בתחום כוללים מסכים המיועדים לשמש במערכות מוטמעות (OEM) וכוללים אמצעים מכניים לשילוב המסך בתוך מערכת.

בנוסף לפתרונות הסטנדרטיים החברה מספקת פתרונות מיוחדים וביניהם פתרונות תצוגה לשילוב במדפים המותאמים למדפים ארוכים וצרים. פתרונות נוספים כוללים מסכי מגע עם משוב מכני המשלב טכנולוגיית TANVAS המגיבה ללחיצת האצבע על המסך או פתרונות המכילים חומרה של חברת BRIGHTSIGN המאפשרים שילוב של תוכן גרפי בתוך המסך

עמדות קופה ושירות עצמי

עמדות קופה ושרות עצמי תופסות מקום נרחב מאד בכל העסקים ובכל התחומים. העמדות כוללות מידע ורכישה בשרות עצמי, עמדות צ'ק-אין במלונות הכוללות קבלת פרטי אורח, תשלום והנפקת כרטיסי חדרים ועד לחנויות מקוונות בבתים משותפים ומרכזי מגורים.

מעבר לשימוש זה, עמדות אלו יכולות לשמש גם כיחידה לפרסום ושיווק כאשר הן לא פעילות

לפרטים נוספים והזמנות
לשיחת ייעוץ והצעות מחיר, השאר פרטים