fbpx

עסק חכם (BI)

העולם העסקי מתקדם במהירות  ועל מנת להישאר בתמונה חייבים להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות  שיעזרו לייעול העסק וניהול חכם. טכנולוגיות אלו כוללות אמצעים לשילוט דיגיטלי לצרכי שיווק, שילוט במחסנים לייעול ניהול המלאי ,שיפור ניהול הישיבות בארגון כולל  אפשרויות השתתפות מרחוק, עמדות שירות עצמי ועד לטכנולוגיות לניתוח תנועת הקונים בחנות ומחוץ לחנות וניהול יעיל יותרבהתאם לנתונים המתקבלים בזמן אמת

דברו איתנו

U-SHOP

U-SHOP היא פלטפורמה מתקדמת שפותחה ע"י חברת ADVANTECH על מנת לסייע לחנויות, קניונים ומרכזי קניות לנתח את תנועת הקונים בתוך המתחם ומחוץ לו על מנת להבין מה נדרש על מנת לשפר את ביצועי העסק. המערכת כוללת שימוש במצלמות תלת מימד, מצלמות תרמיות ותוכנה מתקדמת המוצגת בענן

E-PAPER

ניהול המלאי במחסנים דורש היום עדכון בזמן אמת ויכולת ניהול ועדכון מרחוק.

טכנולוגיית E-PAPER מבוססת על צגים קטנים המותקנים בקרבת המוצרים ומאפשרים עדכון התוכן מרחוק באמצעות תקשורת אלחוטית. התצוגות צורכות מעט מאד ומאפשרות עבודה על סוללה לטווח ארוך.

הפתרון כולל את כל סוגי המסכים  החל מ-"2.9 ותוכנת ניהול מרחוק של אלפי תצוגות

שילוט דיגיטלי

חלק מעסקים חכמים היא היכולת למשוך את תשומת לב הלקוחות למוצרים מיוחדים, מוצרים חדשים או מבצעים. מחשבי הלוח הפועלים על ANDROID ,CHROME או WINDOWS משמשים כפלטפורמה נוחה להעברת המסרים תוך שימוש בתמונה ובקול ובניהול מרחוק.

הפתרונות מסופקים במגוון גדלים ושילוב של טכנולוגיות שונות  להעמקת החוויה של הלקוח

שיתוף מסכים אלחוטי

כאשר קבוצה של אנשים נפגשת בחדר ישיבות בחברה, בכיתה, בבית ספר או באודיטוריום באוניברסיטה נדרשת דרך יעילה להעברת היידע של המשתתפים למסך מרכזי לצורך הצגתו בפני כולם. הפתרון הוא העברה אלחוטית של המידע למסך מרכזי ואפילו שימוש בערוץ YOUTUBE  לאותם משתתפים שצופים במסך מרחוק

עסק חכם

לבעלי עסקים קטנים לא תמיד יש זמן לבחון טכנולוגיות חדשות שישפרו את עסקיהם, אך ההישארות מאחור עולה להם כסף. ישנן מספר מגמות טכנולוגיות שיעזרו לעסקים קטנים להצליח, ובעלי עסקים חכמים יכולים לנצל את ההזדמנויות הללו בכדי להטמיע טכנולוגיות שייאפשרו להם להוריד עלויות, להעלות מכירות וליצור שירות לקוחות יעיל ומזמין יותר, בין היתר.

כדי להישאר תחרותיים, עסקים צריכים לספק חווית לקוח טובה יותר כל הזמן. עם טכנולוגיות עסק חכם המטרה הזאת נהיית אפשרית יותר מאי פעם. טכנולוגיות עסק חכם מגבירים את התפוקה ומסייעים להורדת זמני המתנה. היכולת להתמודד עם עומסי עבודה תובעניים ולהישאר תוך כדי כך בחזית הטכנולוגיה המאפשרת ליצור חוית לקוח טובה יותר היא המפתח להצלחה.

כיצד לשדרג את העסק?

אחת הדרכים הטובות ביותר לצמצם עלויות ולהגביר יעילות בעסק שלך היא להתקין טכנולוגית עסק חכם בשטח המשרד. טכנולוגיה חכמה חוסכת כל כך הרבה הוצאות שההשקעה נוטה לשלם על עצמה די מהר. בנוסף, היא מאפשרת לכם לאסוף מידע יקר מפז על התנהלות הלקוחות שלכם. מידע זה יעזור לכם לצמצם הפסדים בקופה, לשדרג את חווית הלקוח ולשפר את העסק שלכם.

מערכות עסק חכם

מערכת U-SHOP

U-SHOP היא מערכת מבוססת ענן לניהול לקוחות בעידן הטכנולוגי. U-SHOP מציעה עושר הזדמנויות לאיסוף מידע, ניטור לקוחות, הסקת מסקנות באמצעות מערכות מידע חכם, בקרת מכירות ועוד. טכנולוגיות המבוססות על מערכת U-SHOP כוללות ניטור וניתוח תנועת לקוחות במרחב החנות באמצעות חיישני חום גוף, קופות שירות עצמי, ניהול מסכי פרסום והפחתה ומניעת הפסדים כספיים בעמדות הקופה.

מערכת E-PAPER

פלטפורמה חדשנית מבוססת על טכנולוגיית E-PAPER המאפשרת שימוש בתצוגה אלקטרונית בעלת צריכת חשמל מינימלית לצורך מערכות שילוט במחסנים, בבתי מרקחת, תגי חולה בבתי חולים,תגים למבקרים באתרים ומגוון יישומים שונים. המערכת מאפשרת שינוי מהיר של המידע המוצג על גבי השילוט, ללא הוצאות נוספות. צריכת החשמל הנמוכה של המערכת הופכת את התפעול שלה למשתלם וידידותי לסביבה.

מעוניינים בקבלת מידע נוסף על מערכת עסק חכם?

מערכת עסק חכם מאפשרת לכם לשדרג את העסק שלכם ולהציג שיפורים מהירים בביצועים תוך ירידה בהוצאות. לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי חינם, השאירו פרטים בטופס המצורף או התקשרו לטלפון 077-7756001.
לפרטים נוספים והזמנות
לשיחת ייעוץ והצעות מחיר, השאר פרטים
דילוג לתוכן