מחשבי AIO

דברו איתנו

איכות

אמינות

זמינות

עמידות
קלות תפעול

מחשבי ALL IN ONE מבוססי WINDOWS

מחשב PC מבוסס WINDOWS המזווד בשילוב תצוגת LCD גראפית ומיועד לעמדה שולחנית, ריצפתית או לתלייה על קיר.המחשב כולל גם מסך מגע ומגוון אפשרויות תקשורת
מחשב AIO

מחשבי ALL IN ONE מבוססי ANDROID

מחשב מבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד המזווד בשילוב של תצוגת LCD גראפית ומיועד להוות בסיס לעמדת מידע, עמדת תשלום או כל יישום קיוסק. המחשב מיועד לעבודה רציפה 24/7
 
מחשב AIO

מחשבי ALL IN ONE מבוססי CHROME

מחשב מבוסס מערכת הפעלה CHROME המזווד בשילוב של תצוגת LCD ומיועד בעיקר לעמדות אינטראקטיביות מבוססות אינטרנט מתאים בעיקר לעמדות מידע וקיוסקים מנוהלים מרחוק

מחשב AIO

מחשבי AIO

מחשבי AIO – ראשי תיבות של  ALL IN ONE – הם מסכים ממוחשבים המשמשים בעיקר עמדות שירות עצמי ומודיעין להצגת מידע ללקוחות, קבלת הזמנות, גבייה ושליחת הזמנות למטבח או עמדת ההזמנה. מחשבי AIO הם מחשבי PC לכל דבר, אם כי המסך והמחשב אינם מופרדים האחד מן השני, והם מגיעים במגוון גדלים – החל מ-7 אינץ' ועד ל-32 אינץ'. 

מחשבי AIO משמשים בעלי עסקים וחברות מסחריות למספר רב של שלימושים כולל שילוט דיגיטלי, תחנות מידע, עמדות עדכון, תחנות הזמנה עצמית ועוד.

 

היתרונות של מחשבי AIO

מחשבי AIO משמשים בעלי עסקים כדי להגביר את היעילות, לקצץ בכח האדם, לתקשר מידע בצורה טובה יותר עם הלקוחות, ולחסוך בעלויות הכרוכות בהדפסת עדכונים לתפריטים, שלטי פרסום והכוונה, עמדות מודיעין ועוד. בנוסף, הם מציעים חיסכון משמעותי בזמן עיבוד הזמנה באמצעות הזמנה עצמית ותשלום ללא קופאי על גבי המחשב. כדי לעשות את כל זאת, מחשבי AIO מציעים חומרה חזקה ועמידה לנגיעות חוזרות ונשנות, ותוכנה גמישה וקלה לתפעול. ניתן לרכוש מחשבי AIO בעלי התאמה למערכת הפעלה אנדואיד או ווינדוס, עפ"י העדפה.

למה משמשים מחשבי AIO? 

מחשבי AIO משמשים בעיקר עמדות שירות עצמי ומודיעין בקופות חולים, קניונים, מרפאות, חנויות, מסעדות, סופרמרקטים, ספריות, מוזאונים ועוד.

מחשבי AIO המשמשים מסעדות כוללים מסכים הפונים ללקוחות, ומאפשרים להם לתפעל את כל שלבי ההזמנה בעצמם ללא התערבות של איש צוות. החל משלב בחירת המנה, תשלום בכרטיס אשראי, ומעקב אחר התקדמות ההזמנה. שקיפות זו מאפשרת ללקוחות להרגיש מחוברים יותר אל ההזמנה שלהם, ולאנשי הצוות להתעסק בעבודת ההכנה במקום בלקוחות בעייתיים או הססנים. כל זה זה משפר את דיוק ההזמנות ואת מהירות העבודה כך שהצוות יכול להמשיך לעבוד בלי הפרעה.

רכיב התוכנה במחשבי AIO

מחשבי AIO  מספקים ממשק גמיש וקל לתכנות, עיצוב ושינוי, כך שקל להתקין עדכונים ותוספות בהתאמה לצרכים וליכולות שלכם. מחשבי AIO יכולים להריץ אפליקציות של ווינדוס / אנדרואיד בקלות רבה, גם כאשר מדובר באפליקציות "כבדות" עם תמונות / סרטונים באיכות גבוהה. בשל כך, מרבית מסופי מסך המגע מופעלים על ידי תוכנה ייעודית שתוכננה על ידי בית העסק הרוכש את המחשב, ללא התערבות של הספק.

אך עבור לקוחות ללא אפליקציה מבית, קיימת אפשרות לרכוש תוכנה סטנדרטית לעיבוד הזמנות מבית וונדוס / אנדרואיד. עם זאת, אפשרויות העיצוב באפליקציה כזאת נחשבות מוגבלות.  

זקוקים לייעוץ מקצועי? כתבו לנו
להצעת מחיר מקצועית, מלא פרטים והמומחים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם