מחשב All in one

דברו איתנו
[leadercf7 campid="6277"]

איכות

אמינות

זמינות

עמידות
קלות תפעול

מחשבי ALL IN ONE מבוססי WINDOWS

מחשב PC מבוסס WINDOWS המזווד בשילוב תצוגת LCD גראפית ומיועד לעמדה שולחנית, ריצפתית או לתלייה על קיר. המחשב כולל גם מסך מגע ומגוון אפשרויות תקשורת

מחשבי ALL IN ONE מבוססי ANDROID

מחשב מבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד המזווד בשילוב של תצוגת LCD גראפית ומיועד להוות בסיס לעמדת מידע, עמדת תשלום או כל יישום קיוסק. המחשב מיועד לעבודה רציפה 24/7
מחשב AIO

מחשבי AIO

מחשבי AIO – ראשי תיבות של  ALL IN ONE – הם מסכים ממוחשבים המשמשים בעיקר עמדות שירות עצמי ומודיעין להצגת מידע ללקוחות, קבלת הזמנות, גבייה ושליחת הזמנות למטבח או עמדת ההזמנה. מחשבי AIO הם מחשבי PC לכל דבר, אם כי המסך והמחשב אינם מופרדים האחד מן השני, והם מגיעים במגוון גדלים – החל מ-7 אינץ' ועד ל-32 אינץ'. 

מחשבי AIO משמשים בעלי עסקים וחברות מסחריות למספר רב של שלימושים כולל שילוט דיגיטלי, תחנות מידע, עמדות עדכון, תחנות הזמנה עצמית ועוד.

 

היתרונות של מחשבי AIO

מחשבי AIO משמשים בעלי עסקים כדי להגביר את היעילות, לקצץ בכח האדם, לתקשר מידע בצורה טובה יותר עם הלקוחות, ולחסוך בעלויות הכרוכות בהדפסת עדכונים לתפריטים, שלטי פרסום והכוונה, עמדות מודיעין ועוד. בנוסף, הם מציעים חיסכון משמעותי בזמן עיבוד הזמנה באמצעות הזמנה עצמית ותשלום ללא קופאי על גבי המחשב. כדי לעשות את כל זאת, מחשבי AIO מציעים חומרה חזקה ועמידה לנגיעות חוזרות ונשנות, ותוכנה גמישה וקלה לתפעול. ניתן לרכוש מחשבי AIO בעלי התאמה למערכת הפעלה אנדואיד או ווינדוס, עפ"י העדפה.

למה משמשים מחשבי AIO? 

מחשבי AIO משמשים בעיקר עמדות שירות עצמי ומודיעין בקופות חולים, קניונים, מרפאות, חנויות, מסעדות, סופרמרקטים, ספריות, מוזאונים ועוד.

מחשבי AIO המשמשים מסעדות כוללים מסכים הפונים ללקוחות, ומאפשרים להם לתפעל את כל שלבי ההזמנה בעצמם ללא התערבות של איש צוות. החל משלב בחירת המנה, תשלום בכרטיס אשראי, ומעקב אחר התקדמות ההזמנה. שקיפות זו מאפשרת ללקוחות להרגיש מחוברים יותר אל ההזמנה שלהם, ולאנשי הצוות להתעסק בעבודת ההכנה במקום בלקוחות בעייתיים או הססנים. כל זה זה משפר את דיוק ההזמנות ואת מהירות העבודה כך שהצוות יכול להמשיך לעבוד בלי הפרעה.

רכיב התוכנה במחשבי AIO

מחשבי AIO  מספקים ממשק גמיש וקל לתכנות, עיצוב ושינוי, כך שקל להתקין עדכונים ותוספות בהתאמה לצרכים וליכולות שלכם. מחשבי AIO יכולים להריץ אפליקציות של ווינדוס / אנדרואיד בקלות רבה, גם כאשר מדובר באפליקציות "כבדות" עם תמונות / סרטונים באיכות גבוהה. בשל כך, מרבית מסופי מסך המגע מופעלים על ידי תוכנה ייעודית שתוכננה על ידי בית העסק הרוכש את המחשב, ללא התערבות של הספק.

אך עבור לקוחות ללא אפליקציה מבית, קיימת אפשרות לרכוש תוכנה סטנדרטית לעיבוד הזמנות מבית וונדוס / אנדרואיד. עם זאת, אפשרויות העיצוב באפליקציה כזאת נחשבות מוגבלות.  

איך לבחור מחשב AIO?

מחשבי אול אין וואן קיימים בשוק מספר שנים והם מהווים כלי פופולרי המייתר את האביזרים המצורפים למסך המחשב ומאפשר בעצם שימוש במחשב בו ניתן לבצע את כל הפעולות תוך שימוש במסך המחשב לבד. 

כמו בכל התחומים הדיגיטליים, גם במחשב ALL IN ONE, קיים היצע מבלבל ודגמים רבים המציעים כל אחד פיצ'רים ייחודיים, חידושים מהפכניים, אז בהחלט חשוב לדעת איך לבחור את המחשב המתאים ביותר עבורכם. 

המסך- גודל ואיכות

המסך הוא חלק דומיננטי בכל מחשב, ובמחשב AIO לא כל שכן. המחשב, שמגיע כחלק אחד של המסך, בעצם מכיל בתוכו את כל רכיבי המחשב לרבות הדסקטופ, המעבד, הזיכרון, כרטיס המסך. 

קיימים מחשבי AIO בעלי מסכים בגדלים שונים. חשוב לאפיין את הצרכים השונים כדי לבחור את מחשב הAIO בגודל המתאים לכם ביותר. 

איכות הרזולוציה

מחשבי AIO הינם בעלי רזולוציה איכותית, אך כמובן שקיימות רמות איכות שונות, סוג הפאנל משפיע אף הוא על איכות התצוגה, ובנוסף, חשוב לבדוק מה התדירות בה מתבצע רענון, ככל שהתדירות גבוהה יותר התוכן יוצג באופן חלק, מהיר וזורם יותר. 

מסך מגע

חשוב שתאפיינו האם אתם זקוקים למחשב הAIO לצפייה בלבד או שיש צורך באינטראקציה עם המשתמש המתבטאת בשימוש במסך מגע. אם אין צורך בשימוש במחשב אלא הוא מיועד לצורך העברת תכנים בלבד, חבל להשקיע במסך מגע שיקר יותר ממסך רגיל. 

מצלמה מובנית

יש מחשבי AIO המשלבים במסך מצלמה מובנית, מצלמה זו מאפשרת קיום פגישות זום ושיחות וידאו, כמובן ששילוב פונקציית מצלמה משמעותית בעלות המחשב הכוללת, ולכן בחרו במחשב המכיל את האופציה הזו כאשר יש לכם צורך בכך.

טווח מחירים

טווח המחירים של מחשבי AIO רחב מאוד ונע בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים. ההבדלים נעוצים כאמור באיכות המסך, בגודל המסך, באיכות המחשב עצמו, המעבד, הזיכרון, וכדומה. ובנוסף, דגמים חדשניים המכילים פיצ'רים שונים יתומחרו בהתאם. חשוב לוודא כי המחשב שאתם רוכשים מתאים צרכים, מגיע מיצרן מוכר ואיכותי, ומעניק אחריות ארוכה ככל הניתן.