fbpx

איך טאבלט אשר מותקן על המלגזה מגדיל את הפרודוקטיביות?

איך טאבלט אשר מותקן על המלגזה מגדיל את הפרודוקטיביות?

 

עבור מחסנים ומתקני ייצור ברחבי העולם, חיוני לחלוטין שהם יהיו יעילים ככל האפשר בכל הנוגע לתנועה והפצה של הסחורה שלהם.

Japs-Olson היא חברה בבעלות פרטית שמייצרת דיוור ישיר בכמויות גדולות ופריטי הדפסה מסחריים כבר למעלה מ-100 שנה. עם למעלה מ-700 עובדים ויותר מ-30 מלגזות המעורבות בפעילות היומיומית שלהם, הם ראו מקום לשיפור מבחינת הטאבלטים המורכבים על המלגזה שלהם אשר לא מתפקדים בכל המתקן שלהם. באופן ספציפי, בעיות בקישוריות WiFi וביצועים גרועים אשר האטו אותם.

אתגר הלקוחות

"היינו צריכים להעביר חומר בצורה טובה יותר ברחבי המפעל. רצינו לצמצם למינימום את המלגזות שנסעו ריקות ולמקסם את יכולתן להעביר חומר בכל המפעל לאן שצריך. כל התהליך הזה הוא אוסף מאוד מורכב של תהליכים שצריכים להתרחש בזה אחר זה וזה כרוך בתנועה בזמן מאוד של חומר", אמר כריס פדיקורד, מנהל טכנולוגיות ותאימות ארגוניות ב-Japs-Olson.

"בעיות תקשורת הWIF I עם הצבת מלאי באזורים שונים, זה יצר הרבה אי דיוקים במונחים של איפה הכל נמצא", אמר ניק לט'רט, מנהל מחסן, בהתייחס לבעיות ה-WiFi שלהם בפתרון הטאבלט הקודם שהותקן על המלגזות.

כשג'אפס-אולסון החליטו להחליף את המכשירים הקיימים במלגזה במשהו אמין יותר, היו להם כמה דרישות שהטכנולוגיה החדשה חייבת לעמוד בהן: מהירות עיבוד מהירה יותר, קישוריות WiFi משופרת ויכולת לתפקד בזמן נסיעה עם רעידות .

הפתרון MobileDemand

הם גילו ובחרו את ה-xTablet T1600 מ-MobileDemand. טאבלט עוצמתי, 11.6 אינץ' מוקשח של Windows® המסוגל להריץ את התוכנה הארגונית הקיימת שלהם תוך מתן חיבור WiFi מספק בכל המחסן ששטחו 525,000 רגל מרובע.

בכל פעם שיש צורך בחומר, מפעיל המלגזה מקבל הודעה בטאבלט על המיקום המדויק של החומרים הרצויים. ברגע שהמפעיל מאתר אותו, סורק ברקוד חיצוני משמש כדי להסיר את המוצר מהמלאי ולסמן למפקחים שהמשימה בעיצומה. המשימה בטאבלט נסגרת ברגע שהמוצר מגיע ליעדו הסופי, בין אם זו אחת המדפסות התעשייתיות או משאית יוצאת. תהליך דומה מתבצע עבור משלוחים נכנסים.

תוצאות

"הפתרון חוסך לנו זמן וכסף. ספציפית, זמן במונחים של קליקים בודדים שמפעיל מבצע באפליקציה. שיפורי הביצועים וכמות הזמן שאנו חוסכים בכל אחד מאותם קליקים. בנוסף, הביצועים הכוללים של האפליקציה השתפרו כך שהעסקאות הבודדות מגיבות מהר יותר, מושלמות מהר יותר, מה שמאפשר לנו להעביר יותר חומר לאורך היום וזה סוף סוף פוגע בשורה התחתונה שלנו בתור פרודוקטיביות נוספת", אמר פדיקורד.

מאז הטמעת הטאבלטים החדשים המורכבים על מלגזה, Japs-Olson ראתה עלייה ביעילות הודות לאנטנת ה-WiFi החיצונית המותאמת אישית המספקת כיסוי ואמינות גדולים יותר למפעילי המלגזות. זה מביא לאיבוד פחות נתונים, לפרודוקטיביות רבה יותר מצד מפעילי המלגזות ולפחות מעורבות של תמיכת IT. הטאבלטים משמשים כעת לכל תנועה של חומר, בין אם זה משלוח וקבלה או תנועות פנימיות ברחבי המחסן.

בסך הכל, Japs-Olson התרשם מאוד מ-MobileDemand ומ-Windows xTablets הקשוחים שלהם. "זו באמת הייתה התחושה שיצאנו מהשער, רושם ראשוני.

MobileDemand הגיע לאתר וברור שהם היו מומחים לא רק בפתרון שלהם אלא בנוף התחרותי. הם נתנו לנו תחושה שהם בבירור עשו זאת בעבר והם בריאים כחברה. וזה נתן לנו הרבה נוחות להתקדם בידיעה שהם שם כדי לתמוך בנו ויש להם פתרון טאבלט באיכות גבוהה", אמר פדיקורד.

לפרטים נוספים והזמנות
לשיחת ייעוץ והצעות מחיר, השאר פרטים
דילוג לתוכן