08-8523548
077-7756001
[email protected]
הזית 11, מושב גן הדרום
טאבלטים מוקשחים למסעדות

שימוש בטאבלטים בתחום המסעדנות

הטאבלטים נכנסו לחיינו לפני כמה שנים, ומאז הם איתנו בכל מקום. אנו רואים בהם סרטים, קונים מוצרים ברשת, מתקשרים באמצעותם עם אפליקציות שונות וכמובן גולשים להנאתנו ברשת סתם כך. אך הטאבלטים משמשים בשנים האחרונות גם את העולם העסקי בעיקר בשל היותם פשוטים, נוחים לתפעול על ידי מסך מגע ובשל אין ספור האפשרויות שהם מציעים. גם בתחום המסעדנות הם כבר קיימים ויותר ויותר מסעדות מחליטות לעשות בהם שימוש באופן יום יומי.

תפריט וירטואלי

אם פעם היינו רגילים שהאופציה היחידה לקבל את התפריט מהמלצר בבואנו למסעדה היתה החוברת המוכרת, היום הטאבלטים כבר מהווים תחליף לתפריט בלא מעט מסעדות. הם נוחים ומשדרים חדשנות והם מאפשרים להציג ללקוח בצורה ויזואלית יותר מה הוא עומד לקבל. הוא יכול לדפדף בין מנות, יכול לראות מחירים שלהם, יכול ליהנות מיותר תמונות של כל מנה מה שלא ניתן להכניס לתפריט המסורתי, וכמובן, אפשר לשלוט על הטאבלט מרחוק.

למה זה יעיל? כי אם ישבתם לאחרונה במסעדה בטוח יצא לכם לראות מנה בתפריט, להחליט שאתם לוקחים אותה ואז להתאכזב כשהמלצר אומר לכם שאין אפשרות להזמין אותה מכל סיבה שהיא. כשהתפריט הוא בטאבלט וכשהטאבלט מחובר לאינטרנט, אפשר לשנות את המנות בכל המכשירים בכמה קליקים, אפשר להוריד או להוסיף מנות, אפשר לשנות מחירים והגמישות היא אין סופית. כמובן שניתן לקחת תשלום מהלקוח באמצעות הטאבלט אם יש עליו את התוכנה המתאימה.

קופה ממוחשבת להזמנות

השכרת טאבלטים בעולם המסעדנות הוא דבר ידוע שכן הם משמשים גם כקופות ממוחשבות, מכיוון שניתן הרי לעשות איתם כל דבר כמעט. הכול ברור למלצר או למי שעומד ליד הטאבלט, זמני התפעול פוחתים משמעותית ואפשר להעביר את ההזמנה לטאבלט שבמטבח בצורה ברורה. יש הרבה פחות אי הבנות או בעיות אחרות, הלקוח מקבל בסופו של דבר את המנה שלו הרבה יותר מהר וכולם מרוצים.

אין ספק שהקופה הממוחשבת של היום שמגיעה כטאבלט שונה ונוחה הרבה יותר מהקופות הרושמות של פעם. קל יותר לנהל את העסק, פשוט יותר לתת שירות לקוחות ונעים יותר לתפעל את העובדים.

מה עוד אפשר לעשות עם טאבלט במסעדה?

הכול תלוי כמובן בתוכנות שיש על הטאבלט אך כעיקרון, כשיש טאבלטים וחיבור לאינטרנט השמים הם הגבול. יש תוכנות שמאפשרות לעקוב בקלות אחר שולחנות פנויים כך שמהר מאוד מנקים אותם ומכינים אותם ללקוחות הבאים, יש אפשרות להכניס התראות על מנות שנגמרו גם בשביל המלצרים וגם בשביל מנהל המסעדה שיידע להזמין, אפשר לעשות תחרויות שונות בין המלצרים ולמדוד את התפוקה שלהם בהתאם, אפשר לקדם מכירות או מנות מסוימות באמצעות הטאבלט שהלקוח מקבל כתפריט ואפשר לעשות עוד המון דברים.

קל הרבה יותר לנהל מסעדה עם טאבלטים מוקשחים, הן כתפריט והן כקופה רושמת שיש לה אין ספור אופציות.
כמו כן תוכלו למצוא בביזיקום מגוון רחב של מוניטורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הודעות קשורות

אוטומציה במפעלים
אוטומציה במפעלים

עולם העבודה והייצור של היום שונה לגמרי מהעולם של פעם. היום מחשבים ומסכים

פתרונות בקרה ברפואה
פתרונות בקרה ברפואה: מערכת סנסורים אלחוטיים

עולם הרפואה עשה קפיצת דרך אדירה בעידן המודרני. יותר מחקרים פורצי דרך, יותר

בית מלון
עמדות שירות עצמי במלונות

עמדות השירות העצמי הולכות והופכות לפופולאריות יותר ויותר וניתן לראות אותן היום

שילוט דיגיטלי לעסקים בניו יורק
כמה יכול לעלות שילוט דיגיטלי לעסקים?

גם אם אתם יש לכם עסק פעיל שאתם דואגים לשווק בפלטפורמות דיגיטליות כמו

פתרונות סלולריים – מה זה ולמי זה מתאים?

כאשר הטלפונים הסלולריים פרצו אל חיינו, הם שינו אותם ללא היכר, ומאז

מד טמפרטורה ולחות
מערכות טמפרטורה מתקדמות לעסקים

בעלי עסקים לא מעטים זקוקים לסיוע של בקר טמפרטורה על מנת לשמור

מחסן
מחסנים: זיהוי תקלות אחסון ושינוע

ניהול עסק הוא דבר מורכב ובוודאי אם זהו עסק שמוכר סחורה. צריך לייצר

מד טמפרטורה ולחות
לשלוט על העסק עם מד טמפרטורה

המונח מד טמפרטורה מתקשר לרובינו ישר עם מד חום. אך מדידת טמפרטורה